Poszukiwany monter z uprawnieniami SEP!
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy składaniu elementów stalowych pod spawanie metodą MAG 135
  • Spawanie punktowe złożonych elementów
  • Dbanie o powierzone narzędzia i maszyny

WYMAGANIA:
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Sumienność
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Duży parking dla osób zmotoryzowanych
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji i w trakcie zatrudnienia

  • Praca Żywiec
  • Monter Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228