Ustawiacz maszyn
  • Jawor
ustawiacz maszyn
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Ustawiacz Maszyn - Jawor

Opis Stanowiska

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje regulację i ustawianie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych. Pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o prawidłową pracę maszyn, co obejmuje kontrolę parametrów, wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych i usuwanie drobnych usterek. W przypadku poważniejszych problemów, ustawiacz maszyn będzie zobowiązany do zgłaszania ich specjalistom ds. naprawy maszyn.

Oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Precyzyjność i skrupulatność
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą naszego klienta (umowa kodeksowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Zadania

  • Dbanie o prawidłową pracę maszyn
  • Kontrola, ustawianie i regulacja parametrów pracy linii
  • Konserwacyjnych i usuwanie drobnych usterek
  • Po odpowiednim przeszkoleniu samodzielne wykonywanie przezbrojeń maszyn

  • Praca Jawor
  • Operator maszyn Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190