Laborant / kontroler jakości
  • Jawor
laborant / kontroler jakości
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 4. 2024

Poszukuję osób do pracy na stanowisku kontrolera jakości /laboranta w firmie produkcyjnej z branży chemicznej.

Posiadasz doświadczenie lub wykształcenie chemiczne?

Aplikuj! Oddzwonię i opowiem o szczegółach oferty.

Oczekujemy

  • umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego (waga, pH-metr, gęstościomierz),
  • praca w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • bezpośrednia umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna
  • wolne weekendy
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • stabilne zatrudnienie

Zadania

  • kontrola jakości produktów
  • obsługa sprzęu labolatoryjnego
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Praca Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532