Mieszalnikowy / operator maszyn
  • Jawor
mieszalnikowy / operator maszyn
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Poszukujemy kandydatów na stanowiska mieszalnikowego, osobę odpowiedzialną za obsługę maszyn.

Praca na terenie Jawora, zapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Potrzebujemy Twoich chęci i zaangażowania, reszty Cię nauczymy.

Aplikuj i nie przegap swojej szansy - zajmie Ci dosłownie chwilę.

Oczekujemy

  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność reagowania na pojawiające się problemy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • bezpośredniąumowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • comiesięczne premieibenefity
  • realne możliwości rozwojui poszerzania kompetencji

Zadania

  • obsługa maszyn, urządzeń i procesów,
  • kontrola stanu technicznego urządzeń oraz sprzętu pomocniczego, kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu,
  • kontrola procesu pod kątem prawidłowego zużycia surowców i materiałów produkcyjnych,
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem
  • prowadzenie zapisów i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej,

  • Praca Jawor
  • Operator maszyn Jawor
  • Operator Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190