Ustawiacz linii drukarskiej
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
ManpowerGroup
26. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza lub ukończona kierunkowa szkoła poligraficzna + bazowe doświadczenie w pracy na produkcji o wysokim poziomie automatyzacji

  • Otwartość na pracę w systemie wielozmianowym (czterobrygadowym)

  • Umiejętność radzenia sobie z problemami technicznymi, które mogą wystąpić na maszynach

Obowiązki:

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową

  • Kontrola jakości procesu drukowania

  • Obsługa oprogramowania do zarządzania zleceniami produkcyjnymi

  • Dokonywanie korekt w ustawieniach maszyn

Oferta:

  • Praca w stabilnej firmie

  • Umowa o pracę

  • Bogaty system premiowy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna w pełni refundowana przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka stomatologiczna

  • Preferencyjne pożyczki

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Paczki świąteczne i inicjatywy dobroczynne

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963