Młodszy Ustawiacz maszyn- uczymy zawodu
  • Kłaj
Kłaj, Kłaj, Małopolskie, Polska
GiGroup
9. 4. 2024

Polska firma zajmująca się produkcją wyposażenia do domu i kuchni poszukuje osoby chętnej do pracy jako Pomocnik, ale docelowo do przyuczenia się do zawodu Ustawiacza Maszyn (maszyny wtryskowe).
Praca stacjonarna w miejscowości Targowisko .
Zadania:
-Pomoc w ustawianiu parametrów maszyn;
-Pomoc w przeprowadzaniu konserwacji;
-Nadzorowanie procesu produkcyjnego;
Oczekiwania:
-Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym;
-Chęci do przyuczenia się na stanowisko Operatora Maszyn;
-Doświadczenie w pracach technicznych- mile widziane, choć nie wymagane;
Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
-Jasno określoną ścieżkę awansu- do maksymalnie pół roku awans na stanowisko Ustawiacza Maszyn;
-Zdobycie dodatkowych uprawnień np. uprawnienia UDT do obsługi suwnic;
-Opiekę mentora od początku do końca zakończenia szkolenia;
-Rodzinną atmosferę;
-Premie uznaniowe;

  • Praca Kłaj
  • Operator maszyn Kłaj
  • Kłaj - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963