Pracownik/ca linii pakowania
  • Niepołomice
pracownik/ca linii pakowania
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Dla naszego Klienta z branży spożywczej, z siedzibą w Niepołomicach, szukamy pracowników na stanowisko: pracownika linii pakowania.

Ta praca jest dla Ciebie pod warunkiem, że lubisz:

  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku
  • przyjazne środowisko pracy i wzajemną pomoc
  • być odpowiednio wprowadzony w swoje obowiązki – nowe osoby szkoli doświadczony trener
  • planować swój czas wolny – grafik pracy podawany z dużym wyprzedzeniem
  • mieć wolny dzień w ciągu tygodnia na załatwienie swoich spraw
  • rozwijać się i szkolić
  • być docenianym

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia UDT.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie: od 5313 zł brutto/m-c ( + dodatek zmianowy w wysokości 8%)
  • pracę trzyzmianową + co drugi weekend pracujący
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych liczony od stawki zaszeregowania (nie od minimalnej krajowej)
  • dofinansowanie do obiadów
  • zestaw wysokiej jakości ubrań roboczych
  • szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
  • imprezy integracyjne, pikniki rodzinne
  • możliwość stałego zatrudnienia.

Zadania

  • obsługa zautomatyzowanych maszyn pakujących
  • monitorowanie zautomatyzowanego procesu pakowania produktu
  • kontrolowanie i ewidencjonowanie jakości produktu i materiałów produkcyjnych
  • bieżąca współpraca z zespołem produkcyjnym oraz zespołem utrzymania ruchu
  • dbałość o czystość miejsca pracy.

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228