Terenowy Przedstawiciel Handlowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Poszukujemy pracownika dla wiodącej hiszpańskiej firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją perfum (inspirowanych zapachów)

Numer referencyjny: TPH/KTW/04/24/PP

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Rozwój i zarządzanie pulą klientów w wyznaczonym obszarze, w celu zwiększenia sprzedaży i rentowności marki
  • Pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze poprzez bezpośrednie wizyty sprzedażowe
  • Opracowywanie działań handlowych mających na celu zwiększenie sprzedaży, takich jak promocje, oferty specjalne i eventy
  • Pozycjonowanie produktu pod względem widoczności w punkcie sprzedaży, współpraca ze specjalistami w celu zapewnienia właściwej ekspozycji produktu
  • Budowanie lojalności klientów poprzez zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta i opracowywanie programów lojalnościowych
  • Umieszczanie bezpłatnych displayów w punktach sprzedaży
  • Odwiedzanie punktów sprzedaży w celu potwierdzenia lokalizacji ekspozytora, informowania o produkcie i przyjmowania zamówień
  • Zachęcanie klientów do dokonywania zamówień online lub za pośrednictwem Contact Center

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym (mile widziane w branży kosmetycznej)
  • Gotowość do interakcji z klientami i doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Reprezentatywność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe 5600,00 zł brutto + prowizja + premia (przez pierwsze miesiące stały bonus 850 euro)
  • Tablet
  • Diety
  • Ciągłe szkolenia i pełne wsparcie

  • Praca Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532