Technik serwisu gwarancyjnego
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
23. 4. 2024

Climatic – projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działającą w kraju i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy głównie w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji inwestycji wykonywanych w technologii modułowej takich obiektów jak: szpitale, budynki medyczne, obiekty wojskowe, policyjne i inne budynki specjalistyczne, szkoły i przedszkola, budynki użyteczności publicznej oraz wielu innych.

Nasz portfel zamówień wciąż rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.

Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Miejsce pracy: Reguły / Warszawa, budowy na terenie Polski

Opis stanowiska:

  • weryfikacja zasadności zgłaszanych usterek budowlanych oraz prowadzenie bieżącej analizy przyczyn ich powstawania;
  • samodzielne wykonywanie napraw;
  • współpracę ze specjalistą ds. obsługi gwarancyjnej budów w zakresie obsługi nadzorowanych obiektów;
  • po zakończonych pracach - uzyskanie potwierdzenia usunięcia zgłoszonych usterek.

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu prac z zakresu budowy, eksploatacji i serwisowania instalacji wentylacji;
  • znajomość podstawowych technik wykończeniowych (reperacje ścian, malowanie, układanie glazury);
  • mile widziane uprawnienia SEP 1KV;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności obsługi komputera oraz czytania rysunku technicznego;
  • wysokiej kultury osobistej i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach;

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190