Technik Serwisu (Serwisant Urządzeń Fiskalnych)
  • Kopytów
mazowieckie, Kopytów, mazowieckie, Polska
Elhurt Sp. z o.o.
14. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie komponentów systemu biletów opartego o karty Mifare
  • Obsługa i naprawa sprzętu elektronicznego, takiego jak bileterki, drukarki fiskalne
  • Dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z procedurami serwisowymi
  • Współpraca z innymi technikami i zespołami serwisowymi w celu efektywnego rozwiązywania problemów
  • Monitorowanie stanu magazynowego i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Zachowanie wysokiego poziomu obsługi klienta oraz dbanie o dobre relacje z klientami
  • Przestrzeganie polityki firmy w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz przepisów BHP
  • Udzielanie porad technicznych klientom dotyczących obsługi i użytkowania sprzętu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub techniczne, preferowane związane z elektroniką lub automatyką
  • Znajomość podstawowych zasad elektroniki
  • Praktyczna znajomość środowiska Microsoft (Windows, Office)
  • Znajomość systemów operacyjnych i oprogramowania sprzętu
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technika serwisu lub w podobnej roli
  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń serwisowych
  • Umiejętność czytania schematów technicznych i dokumentacji serwisowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz diagnozowania i naprawy usterek w urządzeniach elektronicznych
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wykorzystywanie urządzeń ochrony osobistej w trakcie wykonywania prac serwisowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej oraz z klientem

To oferujemy

  • Sprawiedliwy system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od wyników
  • Niekorporacyjna atmosfera panująca w zgranym zespole
  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, system biletów oparty o karty Mifare, funkcjonowanie firmy i działu
  • Możliwość uelastycznienia godzin pracy

  • Praca mazowieckie
  • Serwisant Wysokie Mazowieckie
  • Serwisant mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228