Technik / Inżynier Serwisu Niskoprądowego / Systemów Przeciwpożarowych i stałych urządzeń gaśniczych
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • konserwacja urządzeń i instalacji niskoprądowych, ochrony przeciwpożarowej i stałych urządzeń gaśniczych,
  • prowadzenie zleconych prac zgodnie z otrzymanymi założeniami ekonomicznymi (oferty, umowy),
  • diagnostyka usterek i określanie trybu postępowania,
  • tworzenie raportów/protokołów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych,
  • zgłaszanie konieczności naniesienia zmian w dokumentacji technicznej,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami.

Wymagania:

  • dobra znajomość branży instalacji ochrony p.poż.,
  • znajomość branży i systemów SSP oraz ogólna znajomość instalacji budynkowych współpracujących z SSP i stałych urządzeń gaśniczych,
  • znajomość zagadnień współpracy urządzeń w sieciach LAN i diagnostyki urządzeń PC,
  • uprawnienia SEP 1kV E i D,
  • samodzielność i skuteczność w realizacji zleconych prac,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • sumienność i terminowość, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji,
  • szkolenia z urządzeń i instalacji,
  • szeroki pakiet benefitów - karta MultiSport; dofinansowanie do wypoczynku; paczki świąteczne; pakiet medyczny; dofinansowanie do biletów  na imprezy/wydarzenia artystyczne, kulturalne, rozrywkowe lub sportowe; ubezpieczenie na życie; paczki świąteczne; nagroda jubileuszowa, nagrody i premie uznaniowe; program rekomendacji pracowników.

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864