Technik Obsługi Obiektu
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
27. 3. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie / Praca stacjonarna

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu produkcyjnego
  • Realizacja planowanych prac przeglądowych
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
  • Raportowanie prac serwisowych
  • Drobne prace naprawcze i montażowe
  • Kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane na obiekcie produkcyjnym)
  • Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1 (mile widziane grupa 2 i 3)
  • Znajomości Word i Excel

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku 8-16
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Technik Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714