Technik Obsługi Budynku
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.
7. 3. 2024

Obowiązki

  • Wykonywanie inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych
  • Nadzór nad bieżąca eksploatacją instalacji
  • Przeprowadzanie diagnostyki i napraw systemów elektro energetycznych, wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych w zależności od posiadanego wykształcenia i doświadczenia
  • Usuwanie awarii, wykonywanie drobnych prac remontowych, monitoring mediów

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym
  • Mile widziane uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera;Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Telefon służbowy

  • Praca Katowice
  • Obsługa hotelowa Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Technik Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik weterynarii Katowice
  • Technik budownictwa Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551