Technik Konserwator Obiektu Elektryk / Mechanik / Automatyk
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Gegenbauer Polska
20. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu - hali logistycznej w Sosnowcu.
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Uprawnienia SEP-mile widziane,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Praca w systemie 1 zmianowym, od pon. do pt.
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

  • Praca Sosnowiec
  • Automatyk Sosnowiec
  • Technik mechanik Sosnowiec
  • Technik elektryk Sosnowiec
  • Integrator automatyki Sosnowiec
  • Technik mechanik okrętowy Sosnowiec
  • Technik mechanik lotniczy Sosnowiec
  • Konserwator Sosnowiec
  • Mechanik Sosnowiec
  • Elektryk Sosnowiec
  • Technik Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714