Technik Obsługi Obiektu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Sodexo Polska Spółka z o. o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów obiektu i urządzeń technicznych wg ustalonego harmonogramu;
  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku (obiekt biurowy z infrastrukturą typu Data Center)
  • Obsługa techniczna systemów elektroenergetycznych i HVAC;
  • Usuwanie awarii

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość i umiejętność obsługi urządzeń elektroenergetycznych i klimatyzacji precyzyjnej. Znajomość instalacji wodno-
  • kanalizacyjnych i armatury hydraulicznej będzie atutem dodatkowym.
  • Posiadanie uprawnień SEP min. Gr1, E + gr. 2E lub gotowość do ich pozyskania.
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej i w weekendy.
  • Znajomość j.angielskiego będzie atutem dodatkowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, bony na święta, Multisport;
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą.

  • Praca Bydgoszcz
  • Obsługa hotelowa Bydgoszcz
  • Obsługa gastronomii Bydgoszcz
  • Technik Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Technik odlewnictwa Bydgoszcz
  • Technik awionik Bydgoszcz
  • Technik kelner Bydgoszcz
  • Technik elektryk Bydgoszcz
  • Technik elektronik Bydgoszcz
  • Technik handlowiec Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570