Specjalista ds. Obsługi Sieci Sprzedaży
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
2. 5. 2024

2680

Obowiązki

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z uruchamianiem nowych kolektur,
  • współpracę z firmą zewnętrzną w zakresie zapewniania komunikacji terminali z systemem on-line,
  • zbieranie informacji o nowych lokalizacjach kolektur w celu weryfikacji ofert,
  • udzielanie informacji o możliwościach i zasadach otwierania kolektur oraz odpowiedzi na zgłaszane oferty,
  • prowadzenie ewidencji sieci kolektur,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych,
  • udzielanie informacji, przyjmowanie, rejestrowanie, analizowanie i rozpatrywanie skarg , wniosków i reklamacji dotyczących kanału naziemnego i internetowego,
  • doraźne obsługiwanie umów cywilno-prawnych z kolektorami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: administracja, ekonomia,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point,
  • znajomość systemu Xpertis, HASF i Agriscola,
  • doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta lub Wsparciu Sprzedaży,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i prawa cywilnego,
  • mile widziana znajomość rynku produktów loteryjnych,
  • bardzo dobre umiejętność organizacji i koordynacji działań,
  • wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i samodzielność,
  • prawo jazdy kategoria B.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864