Młodszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Schenker sp z o.o.
25. 4. 2024

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker kształtujemy przyszłość logistyki. Nasz zespół to 76 000 profesjonalistów na całym świecie. Każda osoba jest kluczowa i ważna oraz kreuje naszą przyszłość. Oprócz osiągania celów zespołowo, stawiamy także na rozwój osobisty i odkrywanie Twojego indywidualnego potencjału. Jeśli chcesz rozpocząć karierę, która daje Ci możliwości oraz wyzwania dołącz do nas! Jesteśmy organizacją, która cały czas idzie do przodu. #whatMattersToYou

Zakres zadań:
  • Obsługa WMSa (SAP);
  • Systemowa obsługa wydań towaru na produkcję klienta;
  • Przygotowywanie zleceń dla pracowników magazynu;
  • Awizowanie odbiorów przesyłek;
  • Wyjaśnianie rozbieżności magazynowych;
  • Kontakt z działem planowania, zakupów klienta.

Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Otwartość na poszerzanie wiedzy;
  • Wychodzenie z inicjatywą;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i doprowadzanie ich do końca.
Mile widziane:
  • Znajomość SAPa;
  • Doświadczenie w pracy w magazynie;
  • Doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta.
Nasza oferta:
  • Miejsce pracy: Dachtery 3, 85-820 Bydgoszcz;
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
  • Wsparcie w okresie wdrożenia;
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych;
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228