Technik obsługi budynku
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dussmann
23. 3. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.
Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.
TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU
Miejsce pracy: woj. Śląskie
Twoje zadania:
• Bieżąca obsługa techniczna obiektów w regionie
• Realizacja planowanych prac przeglądowych
• Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
• Raportowanie prac serwisowych
• Drobne prace naprawcze i montażowe
• Kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych
Oczekujemy:
• Wykształcenia technicznego
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane na obiekcie handlowym, biurowym lub logistycznym)
• Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1, mile widziane grupa 2 i 3
• Znajomości Word i Excel
• Prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
• Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
• Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448