Technik budynku
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com
Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku
  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sanitarne, HVAC)
  • Dozorowanie instalacji systemem BMS
  • Wykonywanie drobnych napraw związanych z infrastrukturą budynku
  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej oraz na powierzchni najemców
  • Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku
  • Współpraca z Kierownikiem Technicznym Obiektu w realizacji zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury technicznej obiektów​​

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja grupa I do 1 kV - minimum
  • Znajomość automatyki budynkowej
  • Wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych
  • Wiedza z zakresu techniki HVAC, będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do wprowadzenia zmian oraz proponowanie własnych rozwiązań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na 1 zmianę 8-16
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu

  • Praca Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190