Technik Obsługi Obiektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
1. 5. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann ! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę, oraz pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Dalszy rozwój i awans w strukturach firmy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa techniczna, utrzymanie w prawidłowym stanie infrastruktury nieruchomości
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji
  • Nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych
  • Usuwanie awarii i usterek, wykonywanie drobnych napraw

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne i uprawnienia zawodowe (elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe minimum dwa lata (budynki biurowe lub magazynowe / handlowe)
  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (HVAC, inst. ppoż., wod-kan itp.)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa komputera – pakiet MS Office

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030