Technik mechanik
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kadry Serwis Sp.zo.o.
26. 4. 2024
7 900,00 - 8 000,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Zakres obowiązków: -
utrzymanie w ruchu i sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, przeprowadzanie napraw i konserwacji poszczególnych maszyn i urządzeń -
wdrażanie i rozruch nowych maszyn i urządzeń -
planowanie remontów -
prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń -
proponowanie i wdrażanie systemów usprawniających, związanych z efektywnością i obniżeniem kosztów procesu produkcji i eksploatacji maszyn i urządzeń -
wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert zakupu części do maszyn i urządzeń oraz ich zamawianie -
koordynacja serwisów zewnętrznych -
umiejętność czytania rysunku technicznego -
sprawna obsługa komputera
Wymagania stanowiska
przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy, -
uprawnienia SEP do 1kV, -
znajomość hydrauliki siłowej , automatyki i pneumatyki, -
wysokie zdolności interpersonalne, -
dobra znajomość komputera i pakietów Office, -
znajomość systemów SCADA, -
znajomość zasad TPM, -
doświadczenie na podobnym stanowisku, -
chęć do pracy, -
dokładność, rzetelność, spostrzegawczość
Oferujemy
umowa o pracę, -
praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -
stabilność zatrudnienia, -
pakiet medyczny LUXMED -
system kafeteryjny -
dofinansowanie do zimnych i gorących przekąsek i napojów -
praca w systemie trzyzmianowym -
atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik mechanik okrętowy Szczecin
  • Technik mechanik lotniczy Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Technik Szczecin
  • Technik ekonomista Szczecin
  • Technik pszczelarz Szczecin
  • Technik odlewnictwa Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Technik elektronik Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532