Mechanik Samochodowy SPECBOX
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Specbox
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

SPECBOX
Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.
SPECBOX to niezależny serwis motoryzacyjny specjalizujący się w naprawie samochodów. Jesteśmy pierwszym w Polsce serwisem, który cały proces umówienia przeniósł do Internetu.
Jesteśmy częścią Holding1.
Twój zakres obowiązków:
- Kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych
Nasze wymagania
- Doświadczenie z zakresu naprawy pojazdów osobowych/dostawczych
- Dobra organizacja pracy własnej
- Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz komunikatywność
To oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii
- Opiekę medyczną w Luxmed dla Ciebie i Twoich najbliższych
- Dofinansowanie karty Benefit Multisport
- Zniżki na zakup samochodów nowych oraz używanych w naszych spółkach (Grupa PGD oraz Autopunkt)
- Zniżki na produkty i usługi w Holding1: wynajem samochodu z Grupy Express, Traficar, zakup motocykli i motorowerów crossowych SurRon, Horwin, quadów elektrycznych Eco Charger oraz elektrycznych hulajnóg SMiGi)
- Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
- Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Praca Szczecin
  • Rzeczoznawca samochodowy Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik mechanik okrętowy Szczecin
  • Technik mechanik lotniczy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228