Technik Wtrysku
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Arche Consulting
18. 4. 2024

Naszym klientem jest jeden z czołowych dostawców w Europie w zakresie technologii taśm/pasów, specjalizujący się w powlekaniu i laminowaniu najbardziej zróżnicowanej gamy tkanin technicznych i materiałów w arkuszach.
Obowiązki:
obsługa maszyn wtryskowych,
zakładanie, zmienianie i specyfikacja form wtryskowych,
dbanie o sprawny przebieg procesów wtrysku,
szkolenie użytkowników z obsługi maszyn wtryskowych,
udział w rozwoju i wprowadzaniu LEAN w firmie,
przestrzeganie zasad bhp,
Wymagania:
doświadczenie na stanowisku technolog procesu wtrysk lub ustawiacz procesu wtrysku min. 1 rok,
pasji i zrozumienia specyfiki pracy z urządzeniami, maszynami,
umiejętności komunikacji pisemnej i słownej w języku polskim,
wykształcenie techniczne,
Nasz Klient oferuje:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pełne wdrożenie do pracy na stanowisku Technika wtrysku,
realny rozwój w tym możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych,
system premiowy,
prywatna opieka medyczna,
dofinansowanie karty sportowej,
ubezpieczenie na życie,
świadczenie urlopowe,
dodatek za dojazd do pracy.

  • Praca Szczecin
  • Technik Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Technik elektronik Szczecin
  • Technik handlowiec Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik weterynarii Szczecin
  • Technik budownictwa Szczecin
  • Technik ekonomista Szczecin
  • Technik pszczelarz Szczecin
  • Technik odlewnictwa Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179