Elektryk - Automatyk
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
WADER
20. 4. 2024

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek technicznych,
- Serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń,
- Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
Wymagania:
- Uprawnienia SEP do 1 kV,
- Praktyczna i teoretyczna wiedza w zakresie elektryki
- Praca na podobnym stanowisku min. 2 lata w zakładzie produkcyjnym,
- Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
- Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność, systematyczność.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnię na podstawie umowy o pracę,
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00,
- System premiowy zależny od zaangażowania i wyników w pracy,
- Prywatne ubezpieczenie medyczne,
- Ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Automatyk Dąbrowa Górnicza
  • Integrator automatyki Dąbrowa Górnicza
  • Elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448