Inżynier ds. Urządzeń Elektroenergetycznych
  • Pruszków, ul. Groblowa 6
mazowieckie, Pruszków, ul. Groblowa 6, mazowieckie, Polska
PGE Dystrybucja S.A.
1. 5. 2024

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Dział Eksploatacji Układów Pomiarowych

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja funkcjonalności wymaganych dla urządzeń układów pomiarowo-rozliczeniowych LZO, nowo dostarczanych, wydawanych do instalacji na sieci zarówno w zakresie sprzętowym jak programowym.
  • Weryfikacja i tworzenie zapotrzebowania na urządzenia do układów pomiarowo-rozliczeniowych ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.
  • Nadzór nad realizacją dostaw i eksploatacją urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.
  • Diagnozowanie prawidłowości pracy układów zdalnej transmisji danych pomiarowych z układów pomiarowych ze zdalnym odczytem.
  • Uczestniczenie w pracach koncepcyjnych nad standardami wymagań technicznych

    dla urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.
  • Wsparcie obsługi przygotowanie postępowań zakupowych oraz realizacji umów na dostawy urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem oraz na zlecenie ich wymiany lub instalacji  na sieci.
  • Realizacja zaplanowanych szkoleń w zakresie montażu i eksploatacji urządzeń pomiarowych.
  • Wspieranie służb Rejonów Energetycznych w zakresie eksploatacji urządzeń pomiarowych  ze zdalnym odczytem.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Mile widziana wiedza z zakresu układów zdalnej transmisji danych w sieciach telefonii komórkowej.
  • Mile widziana znajomość programów lub systemów informatycznych do obsługi serwisowej oraz odczytu urządzeń pomiarowych.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.
  • Umiejętność efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523