TECHNIK FARMACEUTYCZNY - KOSZALIN - ATRAKCYJNA OFERTA!
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Praca.farmacja.pl
4. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy ambitnego TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO z doświadczeniem w Aptece Centrum Zdrowia w KOSZALINIE!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie!

  • System premiowy i wartościowe bonusy!

  • Premie za polecenie farmaceuty

  • Praca w zgranym zespole!

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

  • Szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę MultiSport

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się aptece o najwyższych standardach funkcjonowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  • Praca Koszalin
  • Technik Koszalin
  • Technik pszczelarz Koszalin
  • Technik odlewnictwa Koszalin
  • Technik elektryk Koszalin
  • Technik elektronik Koszalin
  • Technik handlowiec Koszalin
  • Technik mechanik Koszalin
  • Technik weterynarii Koszalin
  • Technik budownictwa Koszalin
  • Technik awionik Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782