Merchandiser mobilny Koszalin i okolice
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Focus POS
13. 4. 2024

Focus POS to zespół energiczny i kreatywny, pracujący profesjonalnie i niezwykle skutecznie.
System działania, jaki wypracowaliśmy, startując z naszą działalnością w 1997, pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane i wymagające projekty.
TERMIN PROJEKTU: 13.05.2024 – 31.08.2024
Twoje ZADANIA w przyszłej pracy:
• montaż materiałów POS w szczególności materiałów promocyjnych,
• wizytowanie punktów handlowych (małe sklepy),
• dbanie o ekspozycje i standardy obsługiwanych produktów,
• kontakt z PH,
• raportowanie,
Co OCZEKUJEMY:
• dyspozycyjności od poniedziałku do piątku,
• prawo jazdy kat. B (czynne),
• komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu relacji
• motywacji do pracy
• doświadczenie w branży jest mile widziane, ale nie jest konieczne
Co OFERUJEMY:
• zatrudnienie w formie umowy zlecenie lub B2B,
• wynagrodzenie 4500-4800 brutto,+ premia
• elastyczny czas pracy, dostosowany do Twoich obowiązków,
• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, która jest wiodącym producentem alkoholu,
• auto służbowe lub możliwość korzystania z prywatnego samochodu i zwrot kosztów eksploatacji 0,96zł/km,
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą formularza.

  • Praca Koszalin
  • Merchandiser Koszalin
  • Specjalista ds. kadr i płac Koszalin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Koszalin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Koszalin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Koszalin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075