Technik Dostawca - Koszalin
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
RTV EURO AGD
22. 3. 2024

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Technika Dostawcy (Kierowcy)
Posiadasz doświadczenie jako Dostawca? Chciałbyś rozwijać się w dziedzinie Logistyki? Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas. Zabierz ze sobą znajomego i pracujcie razem . Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia oraz profesjonalne przeszkolenie.
Twoje zadania:
- Rozładunek i załadunek towaru,
- Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
- Realizacja transportu zgodnie z otrzymanym planem trasy,
- Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
- Dostawa sprzętu RTV i AGD,
- Przestrzeganie przepisów oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny pracy,
- Dbanie o dobre imię firmy,
- Uśmiech i profesjonalna obsługa naszych Klientów.
Od Ciebie oczekujemy:
- Czynne prawo jazdy kat. B,
- Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony,
- Gotowość do pracy w systemie 10-12 godzinnym, średnio 4 dni w tygodniu,
- Gotowość do pracy również w soboty
- Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,
- Wysoka kultura osobista,
- Dobra kondycja fizyczna.
W zamian oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy oparty na wynikach,
- Atrakcyjny bonus do 3000zł brutto w programie poleceń pracowniczych,
- Dodatkowy bonus finansowy za frekwencję
- Szeroki wachlarz benefitów (m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy)
- Klub rowerzysty, klub biegacza, konkursy dla pracowników i ich rodzin,
- Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
- Narzędzia do pracy: schodołaz, skrzynkę narzędziową
- Przyjazna atmosfera? To u nas codzienność.

  • Praca Koszalin
  • Dostawca Koszalin
  • Technik Koszalin
  • Technik pszczelarz Koszalin
  • Technik odlewnictwa Koszalin
  • Technik elektryk Koszalin
  • Technik elektronik Koszalin
  • Technik handlowiec Koszalin
  • Technik mechanik Koszalin
  • Technik weterynarii Koszalin
  • Technik budownictwa Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782