Technik Elektromechanik HB/ atrakcyjne warunki
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Step up
5. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego klienta, szukamy obecnie osoby na stanowisko:
Technik Elektromechanik HB
Zakres obowiązków:
bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, w szczególności remontów planowanych oraz prac prewencyjnych
zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji zakładu produkcyjnego
dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac
lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju
współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności
Wymagania:
umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych
umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym
minimum trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, wózki widłowe/nożycowe
gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
duże możliwości rozwoju zawodowego
przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
atrakcyjny pakiet benefitów:
świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
dofinansowanie do wypoczynku
karta MultiSport
grupowe ubezpieczenie na życie
prywatna opieka medyczna

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Elektromechanik Nowy Dwór Mazowiecki
  • Technik Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659