Elektryk / Elektromechanik
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
EcoWipes
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy oraz zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – mile widziane profile: Mechanik, Elektryk lub Elektromechanik
  • uprawnienia elektryczne SEP
  • sprawnie posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie atutem
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Elektromechanik Nowy Dwór Mazowiecki
  • Elektryk Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659