Technik Kontroli Jakości
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie materiałów wyjściowych i opakowaniowych do badań kontroli jakości
  • Realizacja zadań związanych z kontrolą jakości materiałów wyjściowych i opakowaniowych w zgodności z GMP i GLP oraz obowiązującymi procedurami i instrukcjami firmy farmaceutycznej
  • Przygotowywanie materiałów, odczynników do badań
  • Raportowanie działań, uzupełnianie dokumentacji dotyczącej wykonywanej pracy
  • Obsługa urządzeń znajdujących się w Laboratorium Kontroli Jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane w obszarze: technologii chemicznej, farmacji, biotechnologii lub kierunków pokrewnych
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Staranność oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej.
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej w firmie farmaceutycznej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Praca 2-zmianowa od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych. Wspieramy rozwój kompetencji oferując szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia
  • Samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
  • Konkurencyjny system wynagradzania adekwatny do poziomu kompetencji i doświadczenia
  • Pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, pożyczki mieszkaniowe w ramach ZFŚS)

  • Praca Zakroczym
  • Technik Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714