Team Leader zespołu Sprzedaży
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
14. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w realizacji celów indywidualnych i grupowych - motywacja zespołu, dbanie o dobrą atmosferę, organizacja czasu pracy
  • Zarządzanie CRM wewnętrznym -przydzielanie spotkań handlowcom oraz analiza ich efektywności
  • Rekrutacja i wdrażanie nowych osób w oddziale - walidacja postępów handlowców oraz wprowadzanie planów naprawczych
  • Rozwój zespołu w zakresie osiągania celów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ok. 10 osobowym min. roczne
  • Doświadczenie w sprzedaży min. roczne ( call center, dział handlowy )
  • Silna orientacja na cel oraz osiąganie wyznaczonych KPI
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność przekazywania konstruktywnego feedback’u
  • Doświadczenie w branży edukacyjnej

To oferujemy

  • Twój zespół otrzyma codziennie umówione spotkania z klientami
  • Imprezy integracyjne i wspólne wyjazdy
  • Nowoczesne narzędzia ułatwiające pracę
  • Szkolenia z naszego produktu i standardów sprzedaży, w tym nowoczesnego zarządzania zespołem
  • Platforma wellbeingowa Mindgram
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego z native speakerem na naszej platformie
  • Pakiet sportowy oraz wewnętrzny system bonusly, w którym punkty możesz wymienić na vouchery na Allegro albo do Zalando, Empiku, H&M czy Media markt oraz wiele innych marek

  • Praca Lublin
  • Team leader Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714