Lider Zespołu Analityków biznesowych/systemowych
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Kredyt Inkaso S.A.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem analityków – ustalanie priorytetów, organizacja pracy.
  • Współpraca z zespołami projektowymi i aktywne wpływanie na zakres oraz kształt realizowanych zmian.
  • Analizowanie wymagań biznesowych oraz przekładanie ich na specyfikację funkcjonalną i techniczną wykorzystywanych systemów.
  • Prowadzenie konsultacji z ekspertami dziedzinowymi z obszarów biznesowych oraz IT.
  • Szacowanie pracochłonności prac analitycznych oraz testów w ramach projektów.
  • Współpraca z programistami w celu zapewnienia najwyższej jakości wdrażanych rozwiązań.
  • Testowanie oraz opiniowanie rozwiązań technicznych.
  • Angażowanie się w procesy usprawniające prace zespołu funkcjonalnego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (> 1rok).
  • Praktyczna wiedza z dziedziny analizy biznesowej poparta kilkuletnim (> 2 lat) doświadczeniem w projektach w środowisku IT.
  • Wiedza w dziedzinie zarządzania projektami, doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku IT.
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w działaniu, rzetelność i dokładność.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę i budowanie długoterminowych relacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Znajomość notacji UML.
  • Doświadczenie w pracy z systemem ticketowym z modułem zbierania wymagań ( e.g. JIRA + Confluence).
  • Znajomość MS SQL, Enterprise Architect będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość zwinnych metod zarządzania projektami - Scrum i Agile będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość samodzielnej pracy.
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Praca w biurze w Warszawie, Lublinie, Zamościu lub zdalnie.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Praca przy użyciu najnowszych narzędzi firmy Microsoft.
  • Prywatna opieka medyczną, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.
  • Miła atmosfera w pracy – stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551