Szlifierz - pracownik produkcji
  • Koszalin
szlifierz - pracownik produkcji
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Jesteś szlifierzemi chcesz pracować na najnowocześniejszych maszynach w kraju?

Cenisz sobie rodzinną atmosferę w zakładzie pracy?

Szukasz stabilnegozatrudnienia w renomowanej firmie?

Jeśli tak, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy pracę w firmie, która jest międzynarodowym liderem w zakresie technologii budowy maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle: energetycznym, petrochemicznym i spożywczym.

Zapoznaj się z nasza ofertą i zaaplikuj

Oczekujemy

  • biegle obsługujesz większość maszyn numerycznych
  • posiadasz wykształcenie zawodowe / średnie
  • posiadasz ogólną wiedzę techniczną, umiejętność czytania rysunku technicznego i zdolności manualne
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi i narzędzi manualnych
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku z obróbką metalu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem po okresie próbnym

  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wolne weekendy- dla chętnych nadgodziny w soboty płatne 100%
  • stawka godzinowa w kwocie brutto, zależnie od doświadczenia
    • młodszy szlifierz - 5460 brutto
    • szlifierz - 6300 brutto
  • premia miesięczna na start:
    • młodszy szlifierz- 342 brutto
    • szlifierz - 456 brutto
  • dodatki świąteczne
  • świadczenia z ZFŚS
  • nagrody Jubileuszowe
  • system poleceń pracowniczych (nagroda za polecenie pracownika)
  • pakiet benefitów pracowniczych m.in. karta medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia) i awansów

Zadania

  • prace szlifierskie przy pomocy elektronarzędzi
  • przygotowywanie komponentów do dalszego procesu produkcyjnego
  • obsługa obrabiarki CNC w pełnym zakresie (tokarki i frezarki)
  • wprowadzanie zmian w programie NC (wartości posuwu, prędkości skrawania)
  • dobór odpowiednich narzędzi skrawających
  • zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki

  • Praca Koszalin
  • Szlifierz Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Pracownik socjalny Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Koszalin
  • Pracownik utrzymania ruchu Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179