Pracownik produkcji
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
10. 3. 2024

Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. - jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), która zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie pracy tymczasowej. Oferujemy pracę przy produkcji placów zabaw.

Obowiązki

  • pakowanie produktów,
  • układanie towaru na paletach.

Wymagania

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy

  • pracę od zaraz,
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • stawka 27,70 brutto za godzinę (uczniowie/studenci stawka brutto = netto),
  • pracę w dwie zmiany po 8 godzin, 5 dni w tygodniu (na życzenie są możliwe nadgodziny),
  • terminową wypłatę wynagrodzenia na konto bankowe.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV,
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

  • Praca Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik socjalny Koszalin
  • Pracownik ds. administracji Koszalin
  • Pracownik na wysokościach Koszalin
  • Pracownik instytucji kultury Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714