Młodszy/starszy operator CNC - tokarki - pracownik produkcji.
  • Koszalin
młodszy/starszy operator CNC - tokarki - pracownik produkcji.
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Jesteś operatorem CNC (tokarki) i chcesz pracować na najnowocześniejszych maszynach w kraju?

Cenisz sobie rodzinną atmosferę w zakładzie pracy?

Szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie?

Jeśli tak, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy pracę w firmie, która jest międzynarodowym liderem w zakresie technologii budowy maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle: energetycznym, petrochemicznym i spożywczym.

Zapoznaj się z nasza ofertą i zaaplikuj

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • ogólnej wiedzy technicznej i zdolności manualnych
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi i narzędzi manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem po okresie próbnym
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wolne weekendy- dla chętnych nadgodziny w soboty płatne 100%
  • stawka godzinowa w kwocie brutto, zależnie od doświadczenia
    • młodszy operator CNC - 5628 brutto - do przyuczenia
    • operator CNC- 7140 brutto
    • starszy operator CNC- 8148 brutto
  • premia miesięczna na start:
    • młodszy operator CNC- 342 brutto
    • operator CNC - 456 brutto
    • starszy operator CNC - 570 brutto
  • dodatki świąteczne
  • świadczenia z ZFŚS
  • nagrody Jubileuszowe
  • system poleceń pracowniczych (nagroda za polecenie pracownika)
  • pakiet benefitów pracowniczych m.in. karta medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia) i awansów
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny do 1800 brutto miesięcznie

Zadania

  • obsługa tokarek CNC i programowanie
  • dobór odpowiednich narzędzi na podstawie analizy programu sterującego dostarczonego przez Sekcję Technologii;
  • wprowadzanie poprawek do programów w zakresie zgodnym z dokumentacją techniczną
  • dbałość o jakość wytwarzanych produktów
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego tokarki

  • Praca Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Operator Koszalin
  • Operator maszyn Koszalin
  • Operator koparki Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Pracownik socjalny Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659