Szlifierz Narzędziowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Mennica Polska S.A.
6. 4. 2024

Obowiązki

  • Wykonywanie codziennych zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniami służbowymi w zakresie obróbki szlifierskiej,
  • Obsługę maszyn konwencjonalnych – szlifierki do wałków, do otworów i do płaszczyzn,
  • Dbałość o maszyny, narzędzia i sprzęt oraz porządek na stanowisku pracy,
  • Dbałość o miejsce pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż.,
  • Sumienne i terminowe wykonywanie zleconych robót oraz szczególna troska o jak najlepszą jakość wykonanych prac.

Wymagania

  • Wykształcenie : co najmniej zasadnicze zawodowe (obróbka skrawaniem),
  • Wiedza z zakresu obróbki metali,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Minimum 2 lata doświadczenia.

Oferujemy

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole;
  • Zdobywanie doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Bezpłatną opiekę medyczną;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Praca Warszawa
  • Szlifierz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570