Ślusarz narzędziowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Znasz rysunek techniczny? Posiadasz doświadczenie w pracy ślusarza narzędziowego? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Interesuje Cię realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji?

Świetnie! Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Lokalizacja: Warszawa, Białołęka

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w narzędziowni i przy regeneracji przyrządów produkcyjnych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności ślusarskie min. docieranie, polerowanie stempli, matryc w tolerancji mikronowej
  • umiejętności obsługi maszyn konwencjonalnych do obróbki skrawaniem
  • znajomości budowy form wtryskowych (opcjonalnie)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • możliwość zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

Zadania

  • wykonywanie prac ślusarskich i narzędziowych na zgodność z dokumentacją konstrukcyjną i założonym procesem technologicznym
  • pomiar części mających istotny wpływ na jakość wyrobu na zgodność z dokumentacją konstrukcyjną
  • obróbka mechaniczna detali produkcyjnych (obróbka konwencjonalna)

  • Praca Warszawa
  • Ślusarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864