Szlifierz
  • Warszawa
Szlifierz
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Array Willson&Brown
16. 4. 2024

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.
Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, dlatego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Szlifierz
Miejsce pracy: Warszawa Włochy
Zadania:
• Szlifowanie i przygotowanie części do spawania
• Ręczna obróbka mechaniczna
• Wykańczanie elementów przed malowaniem
• Kontrolowanie jakości wytworzonych produktów
• Konserwowanie i serwisowanie obsługiwanych maszyn
• Prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
• Wykształcenie min. zawodowe
• Punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (bez zmiany nocnej)
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Premie uznaniowe
• Nowoczesny park maszynowy
• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
• Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie CV. Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Szlifierz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448