Szef Sprzedaży / Chief Sales Officer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w procesie planowania strategicznego, analiza konkurencji oraz identyfikacja nowych możliwości rozwoju firmy na rynku.
  • Bezpośrednie zarządzanie i koordynacja działań operacyjnych, planowanie, wykorzystanie zasobów.
  • Odpowiedzialność za działania sprzedażowe, optymalizacja procesów operacyjnych i sprzedażowych, wdrażanie najlepszych praktyk oraz identyfikacja obszarów do usprawnień.
  • Rekrutacja, szkolenie, planowanie rozwoju kluczowych pracowników działu sprzedaży – do Ciebie będą raportować Dyrektorzy Sprzedaży.
  • Zdefiniowanie, wdrożenie i nadzór nad bieżącym wykonywaniem procesów, procedur, raportów działu sprzedaży.
  • Współpraca z menedżerem marketingu w celu wypracowania i wdrożenia spójnej komunikacji marketingowej oraz systemu pozyskiwania leadów.
  • Pozyskiwanie nowych partnerów, zarządzanie wybranymi 2-3 kluczowymi partnerami.
  • Raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w branży OZE min 3 lata
  • Masz udokumentowane osiągnięcia w prowadzeniu i rozwijaniu działów operacyjnych i sprzedaży, w tym udane wdrożenie strategii biznesowych oraz osiągnięcie założonych celów
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, motywacyjne i komunikacyjne, a także zdolność do zarządzania zespołami i współpracy z innymi działami
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz podejmowania strategicznych decyzji
  • Dobrze radzisz sobie w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym (elastyczne podejście, otwartość na innowacje, nieszablonowe podejście)

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej Sunrise Energy
  • Udział w szkoleniach i eventach branżowych
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Biuro w dogodnej lokalizacji w Gdyni lub w Warszawie, z możliwością pracy zdalnej

Zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym możesz poznać wszystkie szczegóły.

  • Praca Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Chief security officer Warszawa
  • Szef kuchni Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782