Stolarz - kampery w Niemczech
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
APN Agencja Pracy
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace stolarskie przy kamperach
  • montaż mebli w kamperach
  • obróbka drewna
  • cięcie drewna
  • materiałoznawstwo
  • piłowanie, cięcie, klejenie
  • obsługa prasy

WYMAGANIA:
  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazd do pracy
  • znajomość j. niemieckiego

Mile widziane (nie wymagane):

  • doświadczenie w pracy przy kamperach

OFERUJEMY:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca),
  • możliwość pobierania zaliczek,
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe),
  • niemieckie ubezpieczenie,
  • dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach),
  • zwrot kosztów za ubranie robocze,
  • zwrót kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50€,
  • 25 dni płatnego urlopu,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 102
18 448