Utrzymanie ruchu- Praca w Niemczech- Saksonia- blisko polskiej granicy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
SAXJOB Personalservice GmbH
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie inspekcji i konserwacji urządzeń produkcyjnych
  • Naprawy mechaniczne
  • Usuwanie usterek mechanicznych i elektronicznych w zakładach produkcyjnych
  • Inicjowanie działań mających na celu uniknięcie awarii
  • Optymalizacja działających procesów
  • Dokumentacja przeprowadzonych prac

WYMAGANIA:
  • Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik przemysłowy / mechanik zakładowy lub porównywalne szkolenie
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie mechanicznej i elektronicznej konserwacji zakładów produkcyjnych
  • Wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności i świadomość jakości
  • Motywacja własna i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Prawo jazdy i samochód
  • Komunikacja w języku niemieckim

OFERUJEMY:
  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • Prace w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia między 14.40 - 20 euro brutto/h
  • Odzież ochronną i narzędzia do pracy
  • Dodatki wakacyjne i świąteczne zgodnie wg. Taryfy BAP
  • Liczne dodatki i dopłaty branżowe
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Opiekę i wsparcie koordynatorów

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 732
19 293