Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
German Work sp. z o.o.
13. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawdzanie, ocena i przygotowanie podłoży do lakierowania
  • Mieszanie kolorów i odcieni, przygotowywanie farb
  • Malowanie pojazdów od A do Z, tj. od przygotowania do wykończenia

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Wymagane prawo jazdy kat. B i własny środek transportu

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie ok. 3000 EUR miesięcznie netto z etatu (168h)
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • 1000 EUR premii rocznej na jasnych zasadach
  • jednorazowe dofinansowanie kosztu dojazdu do Niemiec
  • opieka koordynatora 24/7

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 102
18 448