Stażystka / Stażysta w dziale sprzedaży
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Albéa Poland Sp. z o.o.
14. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy działu sprzedaży
  • Przygotowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Generowanie i kwalifikowanie nowych marek oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
  • Uczestnictwo w działaniach projektowych zespołu sprzedaży
  • Sporządzanie prognoz miesięcznych przy wsparciu menadżera sprzedaży
  • Bliska współpraca z działami: planowania, obsługi klientów, kontroli jakości oraz marketingu

Nasze wymagania

  • Absolwenci i studenci ostatnich lat studiów
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość stosowania programu Microsoft Office (Outlook, Excel, Powerpoint) w praktyce w stopniu bardzo dobrym
  • Umiejętność poruszania się po mediach społecznościowych w celu śledzenia nowych trendów
  • Szukamy człowieka energicznego i z pasją

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole w firmie międzynarodowej z możliwościami rozwoju

  • Praca Łódź
  • Stażysta Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551