Stażysta w dziale zintegrowanego systemu zarządzania
  • Łódź
stażysta w dziale zintegrowanego systemu zarządzania
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Masz doświadczenie w pracy w działach jakości, działach audytorskich lub pracy z projektami?

Jesteś osobą komunikatywną, która ceni sobie współpracę z osobami na wszystkich szczeblach organizacji?

Stawiasz na ciągły rozwój i naukę?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę stażu!

Zaaplikuj a na pewno skontaktujemy się z Tobą i chętnie opowiemy więcej!

Lokalizacja firmy:

Łódź, ul. Kurczaki 132 (bezpośrednio pod firmę podjeżdża autobus 52, dostępny jest również parking i wiata dla rowerów).

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów: mile widziane wykształcenie w kierunkach zarządznia systemami lub projektami,
  • Dyspozycyjności minimum 20-30h/tygodniowo,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość norm ISO 9001/14001/45001,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi 5Why, 8D, Ishikawa,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji,
  • Zdolności analityczne.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • 3 miesięczne płatne praktyki w międzynarodowej firmie produkującej automatykę przemysłową,
  • Stawka godzinowa 30 zł brutto,
  • Ambitne zadania i projekty realizowane w środowisku multikulturowym,
  • Realną szansę poszerzenia dotychczasowej wiedzy oraz zdobycia nowych umiejętności,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Dofinansowanie smacznych posiłków w firmowej stołówce,
  • Elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy w ciągu dnia,
  • Szanse na dalszą współpracę po zakończeniu praktyki.

Zadania

  • Wsparcie przy nadzorze nad dokumentacją zintegrowanego systemu zarządzania,
  • Udział w audytach wewnętrznych systemu zarządzania oraz w nadzorze nad realizacją audytów przez inne osoby w firmie,
  • Udział w audytach wewnętrznych prowadzonych przez inne zakłady grupy Emerson oraz zewnętrznych (audyty Klientów i jednostek certyfikujących),
  • Wsparcie przy mapowaniu i opisywaniu istniejących i nowych procesów w firmie,
  • Wsparcie w procesie analizy przyczyn źródłowych dla niezgodności wykrytych podczas audytów systemu zarządzania,
  • Wsparcie przy monitorowaniu realizacji działań po audytowych,
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów w ramach systemu zarządzania jakością,
  • Pomoc w przygotowaniu danych na Przegląd Systemu Zarządzania,
  • Tworzenie raportów i prezentacja danych,
  • Wsparcie w zakresie przeprowadzania szkoleń wewnętrznych.

  • Praca Łódź
  • Stażysta Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315