Stażysta / Stażystka w dziale zakupów
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współprowadzenie przetargów
  • Kontakt z dostawcami w celu rozwiązywania bieżących problemów
  • Zbieranie ofert od dostawców i analiza danych
  • Tworzenie, aktualizacja oraz poprawna archiwizacja dokumentacji zakupowej
  • Uczestnictwo w spotkaniach z dostawcami i dostosowywanie planów zakupowych
  • Wystawianie zamówień w systemie zakupowym
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur, przepisów i zasad jakościowych
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Znajomość MS Office, a w szczególności Excela
  • Poziom komunikatywny znajomości z języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra organizacja pracy
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i pracę w dynamicznym środowisku
  • Umiejętności analityczne

To oferujemy

  • 3 miesięczny staż
  • Wynagrodzenie za wykonaną pracę
  • Możliwość rozwoju swojej kariery w firmie
  • Możliwość zebrania pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Współpraca ze specjalistami z branży

  • Praca Łódź
  • Stażysta Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570