Staż w Dziale Jakości/Laboratorium
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako stażysta będziesz ważnym członkiem zespołu i Twoja praca będzie realnym wkładem w jego wyniki. Zostaniesz zapoznany z funkcjonowaniem danego działu oraz wprowadzony w kluczowe dla niego zadania i obowiązki. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który będzie Twoim wsparciem podczas całego stażu. Rozwiniesz z nami umiejętności praktyczne, które są niezbędne na rynku pracy.

WYMAGANIA:
  • absolwent lub student kierunku związanego ze stażem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • chęć rozwoju i nauki,
  • dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie na czas trwania stażu,
  • wsparcie opiekunów-specjalistów w trakcie całego stażu (to oni będą Ci przekazywać specjalistyczną wiedzę),
  • możliwość rozpoczęcia kariery w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • pakiet dedykowanych szkoleń wewnętrznych,
  • stołówkę pracowniczą oraz posiłki finansowane przez firmę,
  • bony Sodexo za 100 dni bez wypadku,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523