Inżynier jakości
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104611

Obowiązki

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Jakości
  • Bardzo dobra języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów i kontroli jakości
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Wymagania

  • Opracowywanie i wdrażanie procedur kontroli jakości
  • Przeprowadzanie audytów i kontroli jakości
  • Współpraca z dostawcami w zakresie zapewnienia jakości
  • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Nadzór nad systemem jakości
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315