Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju
  • Pruszków, ul. Waryńskiego 4/6
mazowieckie, Pruszków, ul. Waryńskiego 4/6, mazowieckie, Polska
PGE Dystrybucja S.A.
27. 4. 2024

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Pruszków

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych.
  • Zlecanie i terminowe rozliczanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie przyłączania do sieci dystrybucyjnej nowych odbiorców.
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami przyłączanymi do sieci dystrybucyjnej oraz firmami realizującymi zadania na zlecenie PGE Dystrybucja S.A.
  • Koordynowanie realizacji umów o przyłączenie.
  • Przygotowywanie aneksów do umów na wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych zawartych z firmami zewnętrznymi.
  • Wprowadzanie danych z zakresu realizowanych zadań do systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów dotyczących realizowanych zadań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym, elektroenergetycznym lub pokrewnym.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikowania się.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia.
  • Dokładność.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293