Starszy Inspektor Jakości z j. angielskim – greenfield
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104821

Obowiązki

  • zarządzanie zespołem pracowników kontroli jakości (kilkoosobowy zespół) w zakresie planowania i organizowania pracy na poszczególnych stanowiskach,
  • nadzorowanie rozwoju procesów i produktów zgodnie z wymaganiami systemu jakości (kontrola wejściowa, międzyoperacyjna, wyjściowa),
  • weryfikowanie wyników audytów produktów i procesów oraz inicjowanie działań korygujących lub zapobiegawczych w celu poprawy wskaźników,
  • współpraca z innymi działami, aby zapewnić sprawny, ciągły i jakościowy proces produkcji,
  • monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników działu kontroli jakości,
  • identyfikacja wymagań szkoleniowych dla pracowników działu kontroli jakości , opracowywanie i wdrażanie planów szkoleniowych,
  •  zapewnienie przestrzegania norm bhp i jakościowych międzynarodowych oraz lokalnych.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny),
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Inspektora/ Lidera/ Kontrolera Jakości w branży produkcyjnej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dodatkowy atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem jakościowym,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców,
  • możliwość rozwoju w globalnej organizacji, która rozpoczyna swoją działalność na rynku polskim,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku,
  • bonusowy system nagrody, program poleceń pracowniczych,
  • ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,
  • karta Pluxee, MyBenefit karta Multisport,
  • gadżety firmowe, odzież robocza,
  • automaty z napojami/jedzeniem,
  • bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów,
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Gliwice
  • Inspektor Gliwice
  • Kontroler jakości Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315